Piotr Rubik wyproszony z eleganckiej restauracji. Coś takiego może spotkać każdego

Foto: Agata Rubik/Instagram

Znany muzyk został wyproszony z restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, gdy chciał skorzystać z toalety. Incydent opisał w swoich mediach społecznościowych. „Tak się traci klientów” – komentuje.

W podobnej sytuacji zapewne również wy znaleźliście się niejeden raz. Gdy podczas spaceru albo wycieczki nagle musimy skorzystać z toalety, a z jakiegoś powodu nie mamy ochoty na wizytę w publicznym szalecie, zostaje zdać nam się na gościnność pobliskiego lokalu gastronomicznego. Niekiedy obsługa nie robi z tym problemów, coraz częściej jednak kelner może stanąć nam na drodze. W takiej właśnie sytuacji znalazł się znany kompozytor Piotr Rubik podczas niedzielnej przechadzki wraz z rodziną w Łazienkach Królewskich.

Więcej już nie przyjdziemy. Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów” – skomentował Piotr Rubik, zapewniając także, że wcześniej wielokrotnie był gościem lokalu.

Pomiędzy kompozytorem a kelnerem miało dojść do ostrej wymiany zdań. Dziennikarze poprosili restaurację o komentarz. Jak usłyszeli, Łazienki Królewskie to bardzo uczęszczane miejsce i każdego dnia setki osób próbują skorzystać z restauracyjnej toalety. Lokal odmawia z uwagi na przepisy sanitarne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here