Młodzi Polacy wymyślili genialny „trzymacz” na fast foody. McDonalds i inni powinni to kupić

Miłośnicy fast foodów i street foodów powinni ich całować po rękach. Młodzi Polacy wpadli na genialny pomysł, jak ułatwić im życie. Wystarczy jedna ręka, aby utrzymać cały posiłek złożony z kilku dań łącznie z napojem. Drugą w tym czasie można wygodnie pałaszować.

Food Holder, bo tak nazywa się wynalzek, jest wykonany z tektury i pozwala wygodnie utrzymać na przykład burgera, frytki i napój. Trzymacz powinien świetnie sprawdzić się nie tylko w restauracjach z fast foodem, ale też wśród klientów robiących furorę w ostatnich latach food trucków, a nawet osób jadających na stacjach benzynowych. Cały zestaw będzie można wygodnie zjeść stojąc na ulicy lub zabrać do samochodu. Food Holder ma pięć odmian dedykowanych różnym rodzajom posiłków.

Jak to działa w praktyce? Możecie zobaczyć na filmie promującym wynalazek Marcela Skotnickiego, Aleksandry Mieszkowskiej i Tomasza Mieszkowskiego.

– Każdemu z nas wielokrotnie zdarzało się spożywać posiłek w biegu. Pośpiech i potrzeba jedzenia to nieodłączne elementy naszego życia. Z tego powodu postanowiliśmy poszukać rozwiązania, które pozwoli nam połączyć te dwa elementy i ograniczając stres z nimi związany do minimum. Czy Ty też jedząc coś w ‘drodze‘ martwisz się, że zaraz się ubrudzisz? Albo nie wiesz co zrobić z jedzeniem, kiedy dzwoni telefon? – mówią w rozmowie z portalem Spider’s Web.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here