Za zjedzenie tej pizzy płacą gotówką 1500 zł. Tylko trzem śmiałkom się udało

Czerwone twarze, pot na czole, oczy łzawią, a oni dzielnie przełykają kolejne kęsy. Krakowska pizzeria ma wyzwanie dla klientów – kto zje w całości najostrzejszy placek z menu, kasuje 1500 zł w gotówce.

Pizzeria zapewnia, że jej placek jest najostrzejszy w Polsce, na co posiada stosowny certyfikat Biura Rekordów. I rzeczywiście, wymiękają przy niej najbardziej wprawieni amatorzy ostrych papryczek. Gra jest warta świeczki – za zjedzenie pizzy w całości bez popijania restauracja wypłaca 1500 zł w gotówce i wręcza bon na kolejne 50 zł. Kto polegnie, musi wyłożyć 40 zł. Śmiałków nie brakuje.

– Składnikami najostrzejszej pizzy są przede wszystkim różne rodzaje papryki. Poza znaną wszystkim papryką chili, jalapeno i pepperoni na pizzy znajdziemy także rekordzistki z najwyższych miejsc na skali Scoville’a – paprykę Carolina Reaper, Trinidad Scorpion i Naga Yolokia – wymienia ekipa pizzerii. – Każdy Uczestnik wyzwania podpisuje w naszym lokalu oświadczenie o stanie zdrowia i ryzykach związanych ze spożyciem pizzy – dodają.

Jak na razie z wyzwaniem poradziły sobie zaledwie 3 osoby. Wielu próbowało. Niektórzy polegli już na pierwszym kawałku. Ich męki pizzeria transmituje na żywo:2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here