Wystąpił w MasterChef Junior, teraz wygrał edycję dla dorosłych. Kuba Tomaszczyk to urodzony kucharz

Fot. Materiały prasowe TVN/MasterChef

Właśnie został 11. polskim MasterChefem i choć ma tylko 19 lat, zdobył już ogromne doświadczenie nie tylko w kuchni, ale też show-biznesie. Uważni widzowie z pewnością pamiętają, że Kuba Tomaszczyk już kilka lat temu podbił serca jurorów dziecięcej wersji programu. Jego dalsza kariera zapowiada się bardzo ciekawie.

Wielki finał 11. edycji MasterChefa odbył się w przepięknych ogrodach willi Maiano nieopodal Florencji. Po wielu tygodniach rywalizacji poznaliśmy najlepszego kucharza-amatora w Polsce. W ostatnim odcinku o tytuł walczyli Ela Sróżyńska, Filip Wałek, Bartosz Nowak oraz Jakub Tomaszczyk. Do ścisłego finału trafili Bartosz i Jakub. Uczestnicy ostatniego kulinarnego starcia musieli zaserwować jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Ta konkurencja była rozstrzygająca.

Tytuł zdobył zaledwie 19-letni Kuba Tomaszczyk. Wrócił do domu ze statuetką MasterChefa, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej. Być może nie każdy pamięta, ale widzowie poznali Kubę już w pierwszej edycji programu MasterChef Junior. Doświadczenie, zarówno, w kuchni, jak i w show-biznesie, zbiera już od najmłodszych lat.

„Gotować nauczyła go babcia, a gdy oglądaliśmy go w programie miał jedynie 11 lat. Udział w „MasterChef Junior” sprawił, że chłopiec postanowił dalej szlifować swoje kulinarne umiejętności” – czytamy o Kubie.

7 lat temu Kuba przegrał finałową walkę z Natalią Paździor. Później nadal rozwijał swoją pasję, startował w wielu konkursach kulinarnych, a w końcu, gdy tylko osiągnął pełnoletność, zgłosił się do kolejnej, 11. już, edycji programu MasterChef. Nie ukrywał, że zdobycie statuetki było jego największym marzeniem, które właśnie się spełniło. Gratulujemy i będziemy kibicować w dalszej karierze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here