Weganka groziła matce nożem. Poszło o sos do spaghetti

Weganizm to nie tylko dieta, ale też styl życia, a nawet ideologia. Niektórzy wręcz czują się w obowiązku, by walczyć ze zjadaczami mięsa. Do scysji dochodzi nawet w rodzinach.

O pewnej Włoszce, zadeklarowanej wegance, usłyszał ostatnio cały świat. Jak informował m.in. amerykański Fox News, 48-letnia kobieta wpadała w szał w kuchni własnej matki. Niedawno straciła pracę i ponownie z nią zamieszkała. Nestorka nie podziela jednak zamiłowania córki do kuchni roślinnej i jak zawsze gotowała mięsny sos do makaronu. Być może niewiele brakowało, a przypłaciłaby to życiem.

Córka po raz kolejny próbowała przekonać matkę, by ta zrezygnowała z gotowania mięsa. Gdy ta ją zbyła, chwyciła nóż i zaczęła grozić, że jeśli natychmiast nie przestanie, zabije ją. Kobieta od dawna miała unikać nie tylko jedzenia mięsa, ale również jego widoku i zapachu. Na szczęście weganka nie zrealizowała swoich gróźb.

Sprawa i tak skończyła się w sądzie w Modenie, który orzekł, że córka musi zapłacić grzywnę w wysokości 520 dolarów oraz 650 dolarów zadośćuczynienia na rzecz matki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here