Tragiczny wypadek w polskiej restauracji McDonald’s. Pracownica nie przeżyła

Ilustracja.

Media obiegła informacja o tragicznym wypadku, do którego doszło w restauracji McDonald’s w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nie żyje młoda pracownica.

Wypadek miał miejsce 23 sierpnia w nocy. Nieprzytomną 31-latkę znalazł jej kolega. Przygniótł ją regał magazynowy. Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe. Niestety, pomimo reanimacji kobiety nie udało się uratować. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. W związku z całą sprawą McDonald’s wydał też oświadczenie:

– Jesteśmy tą sytuacją mocno poruszeni. Pozostajemy w stałym kontakcie z rodziną pracownicy i zespołem restauracji oraz franczyzobiorcą i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Wszyscy otrzymają od nas wsparcie psychologiczne. Bezpieczeństwo pracowników i gości to nasz priorytet. Niezwłocznie po zdarzeniu do restauracji zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i badają zdarzenie. Dodatkowo specjalna komisja przystąpiła do ustalania przyczyn wypadku. Współpracujemy z odpowiednimi organami – czytamy

Ze względu na proces postępowania restauracja jest zamknięta. Nie podjęto jeszcze decyzji o terminie ponownego otwarcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here