Tomaszowi Sekielskiemu udało się schudnąć aż 30 kg! Sama dieta jednak nie wystarczyła

Foto: Instagram Tomasz Sekielski.

Kilka miesięcy temu kibicowaliśmy Tomaszowi Sekielskiemu, gdy ogłosił, że rozpoczyna życiową walkę z otyłością. Udało się! Dziennikarz schudł aż 30 kilogramów. Pomogła dieta, treningi, ale konieczna okazała się też operacja zmniejszenia żołądka.

Sekielski nie ukrywał, że walka z otyłością jest dla niego też po prostu walką o życie. Moment otrzeźwienia nadszedł, gdy nigdzie nie mógł znaleźć wagi, która sprostałaby jego masie. Gdy się w końcu udało, urządzenie pokazało aż 185 kg. Pytany o przyczyny koszmarnej nadwagi, współautor głośnego dokumentu “Tylko nie mów nikomu” przyznał, że od lat po prostu zajadał stres najbardziej kalorycznymi produktami.

Pod koniec sierpnia Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka aż o 80 proc.

– Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie – napisał Tomasz Sekielski.

 
Efekty są spektakularne. W ciągu miesiąca schudł aż 30 kilogramów, co widać gołym okiem na zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here