Tomasz Sekielski przeszedł niesamowitą przemianę. Znany dziennikarz schudł ponad 70 kg!

Foto: Tomasz Sekielski/Instagram

Wiele miesięcy temu pisaliśmy o początkach walki z otyłością, jaką podjął znany dziennikarz Tomasz Sekielski. Teraz postanowiliśmy sprawdzić, jak mu idzie. Efekty są spektakularne!

W pierwszej połowie 2019 roku, gdy Sekielski zaczynał walkę z otyłością, nie ukrywał, że chodzi nie tylko wygląd – potężna nadwaga zagrażała jego zdrowiu, a nawet życiu. Z niezwykłą determinacją, na oczach całej Polski, rozpoczął wtedy walkę z otyłością. Przeszedł ogromną metamorfozę i dziś wygląda jak zupełnie inny człowiek.

– „Wakacje wakacjami, ale o zdrowie trzeba dbać. Rok temu przeszedłem operację bariatryczną (resekcja 4/5 żołądka) (…) Na liczniku -72 kg. i wciąż chudnę – napisał niedawno na swoim profilu Tomasz Sekielski.

Sama operacja nie przyniosłaby jednak tak spektakularnych efektów – potrzebna była radykalna zmiana stylu życia. Jakiś czas temu dziennikarz zdradził także, jak wygląda jego jadłospis.

  • „Śniadanie: Ryż z miodem – jedna torebka + łyżka miodu maks!!!! (Generalnie nie chcę wprowadzać od razu wersji maks detoks, ale docelowo będzie bez miodu.)
  • II śniadanie: Daktyle (10 daktyli + twoja ulubiona kawa z chudym mlekiem). Daktyle jedz bardzo powoli. Pij kawę bardzo powoli. Wszystkim się delektuj. Wolno! Nigdzie się nie spieszymy!!!
  • Obiad: Łosoś (kup jedno dzwonko łososia i do piekarnika, w necie znajdziesz instrukcję, jak piec łososia). Ulubione warzywo (może być szpinak mrożony, sałatka z oliwą z oliwek. Nie ma majonezu i żadnych sosów.)
  • Przekąska 2 godziny po obiedzie: Garść orzechów włoskich lub/i migdałów + dużo wody.
  • Kolacja: Chleb razowy z ziarnami, 3 kromki z serem żółtym i sałatą. Jajko na twardo. Herbata zielona.
  • W ciągu dnia 4 litry wody co najmniej. Pijesz małymi łykami cały dzień”.

Tomasz Sekielski regularnie publikuje nowe zdjęcia na swoim Instagramie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here