To teraz najsłynniejszy sernik w Polsce. Świetny pomysł Dawida Podsiadły na wsparcie WOŚP

Foto: materiały z aukcji Allegro.

Gwiazdy przekazują różne fanty na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, naszym jednak zdaniem w tym roku oryginalnością wszystkich pobił Dawid Podsiadło ze swoim sernikiem, a dokładnie trzema sernikami. Ciasta są już warte ponad 30 tys. zł!

Podsiadło słynie z nietuzinkowego poczucia humoru i właśnie doskonale je zademonstrował, wspierając przy tym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W sieci pojawiło się ironiczne wideo stylizowane na ofertę telezakupów. Dawid Podsiadło i Klaudiusz Sevković jako remedium wszelkie troski zachwalają w nim sernik, a właściwie trzy serniki przygotowane własnoręcznie przez Dawida.

– Jestem tak podekscytowany. Jak to mówią, jak leży na krysztale, wygląda wspaniale – zachwala Podsiadło w “Telezakupach Bambo”. – Licytujemy sernik, dzwonicie do mnie, mówicie “Dawid, dzisiaj mam imieniny, za dwa dni chciałabym urządzić z tej okazji w weekend imprezę, brakuje mi ciasta”. Przyjeżdżam, rozmawiamy, ale nie zapominajmy o najważniejszym – ta licytacja wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – dodaje.

– Powiem ci Dawid, że twój serniczek to petarda – komplementuje kolegę Klaudiusz Sevković.

Serniki są bardzo proste i zapewne też bardzo smaczne – bez spodu, za to z dużą ilością polewy czekoladowej. Licytacja cały czas trwa – w poniedziałek ich cena przekroczyła 30 tys. zł! Dawid Podsiadało zobowiązał się, że ciasta dostarczy zwycięzcy osobiście.

Kliknij, aby przejść na stronę licytacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here