To się dzieje, gdy Magda Gessler przyjeżdża. Tłum fanów przeszkadzał w nagraniu. „Cisza!”

Kuchenne Rewolucje to fenomen polskiej telewizji. Pomimo upływu lat i kolejnych serii program nadal jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji TVN. Nie ma żadnych wątpliwości, że to zasługa równie charyzmatycznej, co nieprzewidywalnej Magdy Gessler.

Mimo że konwencja programu pozostaje niezmienna, fani wiedzą, że pani Magda w każdym odcinku zaserwuje im nową porcję emocji w kulinarnej otoczce. Przez lata restauratorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych. Nic dziwnego, że gdy pojawia się w nowej restauracji, od razu zbiera się tłum ciekawskich.

Ostatnio Magda Gessler dała swoim fanom wgląd za kulisy programu. Podczas kręcenia ujęć przed rewolucjonizowaną restauracją „na żywo” oglądało ją kilkadziesiąt osób. Zdarza się, że fani, nawołując idolkę, przeszkadzają w nagraniu, a ujęcia trzeba powtarzać. Sama Gessler w pewnym momencie krzyknęła do gapiów „cisza!”, a o zdjęciach w Szczecinie napisała tak:

„To środa… dziś…. początek nagrania w Szczecinie. Czasami początek prostego nagrania wcale nie jest taki krótki i łatwy. Przyczyny są różne: klakson, lampa błyskowa itd.”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here