Startuje dziesiąta edycja „MasterChefa”. Kiedy pierwszy odcinek z nowymi uczestnikami?

Fot. materiały prasowe.

Dobrze pamiętamy pierwszego „MasterChefa” i Basię Ritz, która zdobyła wtedy prestiżową statuetkę. Tymczasem… właśnie startuje dziesiąta, jubileuszowa, edycja programu. Stacja zapowiada, że będzie wyjątkowa.

Na rozgrzewkę w poprzednią niedzielę TVN wyemitował odcinek specjalny programu z uczestnikami poprzednich edycji, a już za kilka dni premiera pierwszego odcinka z nową ekipą, przed któą długi i wymagający bój o tytuł dziesiątego polskiego „MasterChefa”.

„Na zawodników jesiennej edycji czekają spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Już w pierwszym odcinku na Placu Szczepańskim w Krakowie powita ich zwyciężczyni pierwszej edycji programu – Basia Ritz. W kolejnych konkurencjach kuchnię MasterChefa odwiedzą też zdobywca gwiazdki Michelin – Przemysław Klima, specjalista od dań mięsnych – Tomasz Jakubiak, a także laureatka ostatniego sezonu – Ola Juszkiewicz. W studio pojawi się również najlepsza trójka szóstej edycji MasterChefa Juniora – Jagoda Łaganowska, Kazik Józefowicz i Staś Zawłocki. Niespodzianką będzie wizyta Małgorzaty Sochy, która wesprze zawodników w przygotowaniu dań na pierwszą randkę” – zapowiadają producenci programu. „Wydarzeniem jubileuszowego sezonu okaże się test od Jamiego Oliviera. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie smacznych posiłków z produktów, które Brytyjczyk ma w swojej lodówce. Kucharz pokaże też, jak przyrządzić danie z halibutem w roli głównej. Z kolei wyjątkowy masterclass przeprowadzi Paco Perez, jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie. W jaki sposób zawodnicy zainspirują się jego potrawą?”

Pierwszy odcinek dziesiątej serii programu MasterChef będzie można zobaczyć w niedzielę o godz. 20 w TVN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here