Robią pizzę tak ostrą, że aby ją zamówić, trzeba podpisać oświadczenie

Klienci tej restauracji otwierają szeroko oczy nie tylko spróbowaniu naprawdę ostrych rzeczy, które w niej podają, ale też na widok oświadczenia podsuwanego do podpisania przed włożeniem do ust pierwszego kawałka pizzy o nazwie “Fiery Death with Hate Sausage”. W wolnym tłumaczeniu: “ognista śmierć z kiełbasą nienawiści”.

Wiele osób chełpi się swoim zamiłowaniem do ostrego jedzenia i wyczynami na tym polu. Gdy rozeszła się fama, że w pizzerii Late Night Slice w Ohio podają pizzę do granic możliwości “naładowaną” kapsaicyną, śmiałkowie postanowili podjąć wyzwanie. Już po jednym gryzie wielu z nich jednak kończyło konsumpcję w koszmarnych spazmach. Dlatego lokal postanowił zabezpieczyć się pod kątem prawnym przed ewentualnymi roszczeniami klientów, którzy twierdziliby, że ucierpieli na zdrowiu.

Wizytę w Late Night Slice opisał Wall Street Journal. Za ostrość pizzy odpowiada specjalnie dobrany miks papryk Bhut Jolokias, Trinidad Moruga Scorpions i Carolina Reapers – najostrzejszych na świecie. Klient cytowany przez gazetę opisał, że po spróbowaniu “ognistej śmierci” od razu zaczął się pocić, oczy wywróciły mu się gałkami do góry, a z nosa zaczęło cieknąć. W gardle natomiast rozszalał się ogień, którego nie mógł ugasić żadnym z napojów będących pod ręką.

Właściciele restauracji tłumaczą, że wprowadzili oświadczenia także po to, aby uzmysłowić klientom, że nie żartują, gdy przestrzegają, że ich jedzenie jest piekielnie ostre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here