Robert Makłowicz żegna się z telewizją publiczną. Teraz będzie gotował w TVN!

Foto: Bogdan Krezel / Materiały prasowe

Jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów kulinarnych po latach żegna się z dotychczasowym pracodawcą – telewizją publiczną. Teraz jego podróże będzie można śledzić w TVN.

Widzowie kochają gawędziarski i nieco frywolny styl Makłowicza. Kucharzem jest wyłącznie z zamiłowania, natomiast z zawodu – historykiem. Dlatego swoje programy w równym stopniu co gotowaniu i jedzeniu, poświęca opowieściom o dziejach odwiedzanych miejsc na całym świecie, korzystając przy tym ze swojej bogatej wiedzy. Dlatego jego podróże kulinarne to jeden z tych programów telewizyjnych, które mimo upływu lat mają wierną rzeszę fanów. W ostatnich miesiącach mieli oni poważny powód do zmartwień: Makłowicz popadł w konflikt z TVP.

Pod koniec marca telewizja postanowiła się z nim rozstać. Stało po tym, gdy Makłowicz publicznie skrytykował wykorzystanie swojego wizerunku w spocie reklamowym. Poszło o słowa „jest słodko i doskonale”, który padły w odniesieniu do całej TVP. Tymczasem prezenter przekonywał, że podczas nagrania zapewniono go, iż zostaną wykorzystane wyłącznie do promocji programu „Bake Off – Ale Ciacho!”.

Roberta Makowicza będzie można teraz oglądać w programie „Makłowicz w drodze”, który będzie emitowany w należącym do grupy TVN kanale Food Network.

„(…) W najbliższą środę w Warszawie prezentacja jesiennej ramówki telewizji TVN, a właśnie pod tym szyldem pojawi się cykl mych nowych programów, co z uśmiechem oznajmiam wszem i wobec. Szczegóły najszczegółowsze niebawem!” – napisał Robert Makłowicz na swoim oficjalnym profilu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here