Rewolucja w polskich restauracjach McDonald’s. Fani Big Maca czekali na to od zawsze

Światowy potentat fast food wprowadza w Polsce rewolucyjne rozwiązanie – jedzenie będzie można zamówić na wynos.

Na razie usługa dostępna jest w Warszawie, ale będzie wprowadzana w kolejnych dużych polskich miastach. Uruchomienie dowozu jest możliwe dzięki porozumieniu z Uberem. Kierowcy działający w ramach aplikacji, a dokładnie usługi UberEATS, oprócz wożenia pasażerów będą też dostarczać jedzenie.

– Cieszymy się, że McDonald’s dołącza dziś do grona niemal 400 partnerów restauracyjnych dostępnych w aplikacji UberEATS w Warszawie. Dla użytkowników aplikacji oznacza to jeszcze szerszy wybór potraw dostępnych w aplikacji. Tak zróżnicowanej oferty restauracji nie ma żadna inna aplikacja mobilna dostępna w Warszawie – przekazał Krzysztof Radoszewski, dyrektor generalny UberEATS.

– Wspólnie z UberEATS pracowaliśmy nad optymalizacją całego procesu dostawy – od łatwego zamawiania po sprawny dowóz – tak by zapewnić, że produkty dotrą na czas, gorące i świeże. Wierzymy, że nasi goście docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s i będą coraz częściej zamawiać nasze produkty z dowozem – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald’s Polska.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here