Raper Mata ogłosił, że „przejmuje Maka”. Od dzisiaj ma w menu swój zestaw z potrójnym cheeseburgerem

Cieszący się ogromną i wciąż rosnąc a popularnością raper Mata został pierwszym polskim artystą, który ma swój zestaw w McDonald’s. Produkty są limitowane i można je zamówić tylko przez aplikację mobilną.

W tym roku fani Maty mają wiele powodów do świętowania. Po premierze najnowszej płyty oraz największym solowym koncercie w historii polskiego hip-hopu, młody Matczak nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Raper właśnie potwierdził, że… przejmuje Maka i zostaje pierwszym artystą w historii, którego autorski zestaw znalazł się w menu polskiego McDonald’s.

Mata jako pierwszy polski artysta, został zaproszony przez McDonald’s do stworzenia własnego zestawu. To również pierwsze tego typu partnerstwo młodego rapera, który dotąd nie wiązał się z markami. W ramach limitowanej czasowo oferty OkazYEAH! w menu pojawiła się pozycja sygnowana pseudonimem popularnego artysty.

Zestaw Maty można zamówić od 18 października wyłącznie poprzez aplikację mobilną. Każdy kto zapragnie zjeść tak jak Mata, dostanie na tacy Potrójnego Cheeseburgera, Vanilla Matcha(k) Latte oraz średnie frytki, a wszystko to w atrakcyjnej cenie 18,00 złotych.

Fani rapera oczywiście od razu ruszyli do restauracji, aby spróbować firmowanego przez niego jedzenia. Największe zainteresowanie wzbudziła zielona latte. Recenzje napoju, które pojawiają się w internecie (również w mediach społecznościowych McDonald’s) są co najwyżej mieszane. Klienci ubolewają również, że zestaw nie ma dedykowanego opakowania. Z mieszanymi uczuciami współpracę Maty z potentatem fast foodu przyjęło także polskie środowisko hip-hopowe.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here