Producent kultowej polskiej wódki wycofuje butelki ze sklepów. „Dziwny zapach”

Jedna z najpopularniejszych marek wódki w Polsce jest wycofywana ze sklepów po skargach klientów na „dziwny zapach” trunku.

Problem dotyczy wódki Luksusowa w butelce o pojemności 0,7 l i numerze partii 17112061. To jedna z najbardziej cenionych polskich wódek. Jest produkowana nieprzerwanie od 1927 roku. W przeciwieństwie do większości wódek, Luksusową wytwarza się nie ze zboża, a z ziemniaków, którym zawdzięcza ona łagodny smak.

Zamiast znanych walorów w ostatnim czasie klienci po otwarciu butelek wyczuli jednak coś niepokojącego. Do producenta wpłynęło kilka zgłoszeń mówiących o „dziwnym zapachu”. Firma potratowała je niezwykle poważnie, wydając przestrzegające oświadczenie:

„W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i  numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii (numer partii można znaleźć w górnej części butelki) proszone są o kontakt  ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numer telefon (022) 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here