Po otwarciu restauracji ekipa Kuchennych Rewolucji znów może kręcić. Będą nowe odcinki!

Fot. materiały prasowe

Przez epidemię koronawirusa zamknięta została stacjonarna gastronomia, a więc i ekipa programu Kuchenne Rewolucje musiała wstrzymać nagrywanie kolejnych odcinków. Na szczęście rząd wreszcie złagodził restrykcje. Będzie nowy sezon programu.

Kuchenne Rewolucje to prawdziwy fenomen wśród polskich programów o tematyce kulinarnej. Niedawno telewizja TVN wyemitowała 21. sezon show, a widzowie ciągle nie mają dosyć. Wielka w tym zasługa prowadzącej – charyzmatycznej Magdy Gessler.

Jak poinformował portal Wirtualne Media, po złagodzeniu restrykcji związanych z epidemią koronawirusa ekipa programu znów wróciła na plan. Najpierw realizowane są “powroty”, a więc nagrania w restauracjach, w których rewolucje zostały już przeprowadzone.

– Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom – powiedział Wirtualnym Mediom Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska, firmy, która realizuje program.

Kolejny sezon zapowiada się więc bardzo ciekawie. Jego emisję zaplanowano na jesień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here