Pierwszy polski serwis do zamawiania jedzenia właśnie przestał istnieć. Pizza Portal to teraz Glovo

Pizza Portal przecierał w Polsce szlaki dla serwisów do zamawiania jedzenia. Dziś to już ogromny rynek. Niestety, serwis niedawno przestał istnieć. Został wchłonięty przez globalną markę Glovo.

Pizza Portal rozpoczął działalność już w 2010 roku, zanim na polskim rynku zaistniały inne serwisy do zamawiania jedzenia. Niedawno AmRest, (właściciel wielu restauracyjnych marek), do którego dotychczas należał serwis, sprzedał go Hiszpanom z Glovo – to globalna marka służąca do zamawiania jedzenia i wszystkiego, co dusza zapragnie. Obecnie pod adresem Pizza Portal wyświetla się komunikat o prowadzeniu prac serwisowych.

– Kończymy migrację, zamykając tym 10-letni rozdział pierwszego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce – stwierdził Tomasz Michalski, head of Performance Marketing w PizzaPortal.pl, którego cytuje portal wiadomoscihandlowe.pl

Obecnie pod adresem Pizza Portal wyświetla się komunikat o prowadzeniu prac serwisowych. Prawdopodobnie niebawem domena będzie przekierowywać do bezpośrednio do Glovo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here