Mateusz Gessler ma być nowym szefem Hell’s Kitchen. Wraca kulinarne show Polsatu

Mateusz Gessler. Fot. Materiały prasowe

Znany raczej z łagodnego i wesołego usposobienia, stąd jego udział w programach kulinarnych z udziałem dzieci, teraz będzie musiał sprawdzić się w zupełnie nowej roli – srogiego i wymagającego szefa kuchni. Mateusz Gessler, ustalił nieoficjalnie serwis Press, został nowym prowadzącym programu Hell’s Kitchen.

Z TVN do Polsatu

Hell’s Kitchen to brytyjski format kulinarnego reality show. Jego uczestnicy mieszkają pod jednym dachem, ale przede wszystkim pracują razem w restauracyjnej kuchni pod okiem wymagającego szefa. W tą rolę w polskiej edycji programu najpierw wcielił się Wojciech Modest Amaro, następnie Michał Bryś. Po przerwie program wraca na antenę Polsatu. Jak nieoficjalnie ustalił branżowy portal Press, tym razem pałeczkę gospodarza przejął Mateusz Gessler dotychczas znany m.in. z programów kulinarnych skierowanych do najmłodszych w TVN. Mamy więc transfer pomiędzy nadawcami.

– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – powiedział Mateusz Gessler cytowany przez Press w odpowiedzi na pytanie o udział w programie. Komentarza nie udzielił również Polsat.

Jak ustalił Press, zdjęcia do siódmej edycji Hell’s Kitchen już się zakończyły. Program prawdopodobnie będzie emitowany jesienią.

Mateusz Gessler miał być szefem kuchni „Hell’s Kitchen” już w pierwszej edycji, wówczas jednak się wycofał.

Mateusz Gessler a Magda Gessler

Rodzicami Mateusza Gesslera są Adama Gessler i Joanna Fedorowicz-Roqueblave. Magda Gessler to zaś jego ciocia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here