Schudł aż 133 kilogramy! To niestety nie zasługa cudownej diety

Foto: Instagram

Znasz go z telewizji, nie poznałbyś na ulicy. Mateusz Borkowski, nie bez przyczyny nazywany też “Big Boy” z programu “Googlebox” przeszedł niesamowitą przemianę. Schudł aż 133 kilogramy!

Format programu jest prosty. Uczestnicy siedzą przed telewizorem, komentując to, co widzą, nierzadko objadając się przy tym różnymi smakołykami. To właśnie taki tryb życia zgubił “Big Boya”. Mężczyzna w szczytowym momencie ważył aż 230 kilogramów. W końcu jednak się opamiętał i poprosił o pomoc specjalistów.

– Zgubiła mnie głowa. Myślałem, że nic złego się nie dzieje. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać na sapanie, a śmietnik był kilka kroków dalej. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Ale dieta: liść sałaty, jeden nasączony wacik, to nie poskutkowało na mnie. Dlatego zdecydowałem się na zmniejszenie żołądka! – opowiada.

Operacja przyniosła niesamowite efekty. W ciągu roku Mateusz schudł aż 133 kilogramy i dziś jest nie do poznania. Jak zapowiedział, zrobi wszystko, żeby nie wrócić do poprzedniej wagi i będzie trzymał się zdrowego trybu życia.

Zdjęcia: Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here