Magda Gessler wycofuje rekomendacje dla restauracji. Najczęściej w górach i nad morzem

Restauracje, które przeszły udaną rewolucję pod okiem Magdy Gessler, po emisji odcinka przeżywają szturm klientów, który może trwać wiele lat. Jej rekomendacja dla fanów programu jest jak glejt potwierdzający, że będzie dobrze. A jednak zdarzają się rozczarowania. Czasem okazuje się, że knajpy wróciły na stare tory i znów karmią gości byle czym, “wycierając sobie przy tym gęby” wizerunkiem znanej restauratorki. Nic dziwnego, że pani Magda się wkurzyła.

Sami przy okazji odwiedzin różnych regionów w Polsce zaglądaliśmy do porewolucyjnych restauracji. Raz było doskonale, innym razem przeciętnie, a zdarzyło się również, że beznadziejnie. Wszystkie te knajpy łączyło jedno – tłumy gości. Z podupadających restauracji stały się świetnie prosperującymi biznesami, przynosząc ich właścicielom sowite zyski. No więc gdy wreszcie na stole ląduje danie z telewizji, a nie da się tego zjeść, ludzie piszą do pani Magdy, nie żałując gorzkich słów. A pani Magda nie pozostaje obojętna.

Restauratorka już dawno wycofała rekomendację dla restauracji “Łebska Chata” Łebie, a mimo to lokal nadal wykorzystuje jej wizerunek. Po skargach od fanów musiała zareagować:

“Używanie mojego nazwiska, przez tą restauracje, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 roku jest nielegalne.
Absolutnie nie podpisuje się pod tym co tam się dzieje, jeśli ktoś chce się tam wybrać to ostrzegam, że robi to na własna odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się, za każdym razem zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy, potrafią trwać a ja nie mam na to wpływu” – napisała na swoim profilu Magda Gessler.

To niejedyna restauracja, które utraciła jej rekomendację. Na liście są jeszcze “Świnka i Rybka” w Redzie, “Rybka” w Gdańsku, “U Schabińskiej” w Jaśle oraz “Owce i Róże” z Brennej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here