Magda Gessler apeluje do fanów, aby wysyłali CV. Oferuje pracę w swojej słynnej restauracji

Fot. U Fukiera/ Magda Gessler Instagram

Takiej rekrutacji jeszcze nie było. Magda Gessler zwróciła się do swoich fanów na Instagramie, aby składali CV w jej warszawskiej restauracji.

Gessler znana jest głównie jako gospodarz kulinarnego show „Kuchenne rewolucje”, w którym od 10 lat stawia na nogi upadające lokale. Dużo dłużej sama działa na rynku gastronomicznym. Jej najbardziej znana restauracja to „U Fukiera” na warszawskiej starówce. To właśnie do tego lokalu prowadzona jest rekrutacja. W marcu przyszłego roku będzie obchodził on swoje 30-lecie, któremu towarzyszyć mają duże zmiany.

Magda Gessler ogłosiła rekrutację na swoim Instagramie.

„Kochani, 6 marca 2022 r. moja restauracja będzie obchodziła swoje 30-lecie. Wraz z tym świętem rozpoczynamy zupełnie nową erę” – mówi Gessler. „Zapraszam tych, którzy są pasjonatami kuchni, mają doświadczenie zagraniczne i wiedzą, o co chodzi. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo oni wiedzą, że ciężka praca jest też bardzo miła, kiedy jest dobra płaca”.

Zastanawiająco brzmią szczegóły podane przez Magdę Gessler, która w nagraniu mówi o „15 dniach pracy na umowę o pracę bezterminową”. Z pewnością jednak wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas procesu rekrutacyjnego. Adres, na który należy wysyłać CV, restauratorka podała pod swoim postem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here