Klient restauracji dostał szału. Rzucał wszystkim, co wpadło mu w ręce. WIDEO

Koszmar każdego restauratora – klient, który traci panowanie nad sobą, zaczyna demolować lokal i atakować personel. Taka sytuacja niedawno miała miejsce w Kozienicach na Mazowszu. Agresor nie zważał nawet na to, że obok siedzą rodziny z dziećmi.

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 41-latka z Kozienic podejrzanego o uszkodzenie mienia w jednym z lokali w Kozienicach i wypowiadanie gróźb wobec personelu. Jak ustalili śledczy, mężczyzna był bardzo agresywny, demolował wyposażenie lokalu, nie zważając na przebywających w nim klientów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kilka dni temu oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie interwencji w jednej z restauracji w Kozienicach. Jak ustalili policjanci, 41-latek z Kozienic rzucał szklankami, krzesłami oraz wszystkim, co miał pod ręką, demolując lokal oraz stwarzając zagrożenie dla przebywających w restauracji klientów oraz personelu. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kelnerce oraz ubliżał klientom. Pod ich adresem wypowiadał groźby karalne. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty niszczenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here