Katarzyna Bosacka nie będzie już opowiadać o zdrowiu i jedzeniu w TVN. Stacja zerwała umowę

Źródło: TVN Style

Znana dziennikarka zajmująca się tematyką konsumencką zniknie z nowych produkcji TVN Style. Stacja rozwiązała z nią kontrakt w trybie natychmiastowym, zarzucając złamanie jednego z punktów.

Bosacka prowadziła m.in. program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, którym „prześwietlała” popularne produkty spożywcze i udzielała porad żywieniowych. Jak podał portal wirtualnemedia.pl, we wtorek dziennikarka została w trybie natychmiastowym zwolniona. Na antenach TVN nie zobaczymy jej więc już w nowych produkcjach. Powód to złamanie warunków kontraktu. Jako dziennikarska zajmująca się tematyką konsumencką, zgodnie z umową nie mogła reprezentować żadnej z marek. Tymczasem Bosacka rozpoczęła współpracę z firmą kosmetyczną. Gdy o sprawie zrobiło się głośno, dziennikarka wydała oświadczenie:

„W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki” – napisała Katarzyna Bosacka.

Jednocześnie dziennikarka nie pozostawiła wątpliwości, że zamierza kontynuować swoją pracę jako dziennikarz niezależny i wspierający konsumentów, tylko że „w innym okienku”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here