Hot dogi powodem szturmu setek osób na „Żabkę”. Sieć wydała oświadczenie

Reklama "Żabki".

Niecodzienne sceny rozegrały się pod sklepem należącym do sieci „Żabka” w Radomiu. Kilkuset osobowa grupa uczniów pobliskiego Zespołu Szkół Technicznych postanowiła w formie protestu domagać się hot dogów.

Przyczyną akcji miała być niewystarczająca ilość hot dogów oferowana przez sklep, w których najwyraźniej rozsmakowali się uczniowie. Swoje niezadowolenie postanowili wyrazić w formie spontanicznego protestu. Przed sklepem zgromadziło się kilkaset młodych osób, które skandowały „hot dogi, hot dogi!”. Wideo trafiło do sieci:

Sieć musiała zareagować. Po akcji uczniów wydano oświadczenie z zapewnieniem, że w punkcie pojawi dodatkowe urządzenie do przygotowywania hot dogów:

„Jest to pierwszy tego typu happening w historii naszej sieci, nie mieliśmy dotąd także żadnych zgłoszeń dotyczących niewystarczającej dostępności hot dogów w sklepie Żabka w Radomiu, ani w żadnej innej placówce (…) „Obecnie sprawdzamy informacje przekazane mediom przez radomskich uczniów. Żabka Cafe to bardzo ważny element naszej oferty i dołożymy wszelkich starań, aby produkty cieszące się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów miały odpowiednią dostępność w każdej z naszych placówek. Dziś możemy potwierdzić, że w sklepie w Radomiu zostanie zainstalowane dodatkowe urządzenie do przygotowywania hot dogów”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here