Horror w restauracji. Mięso z kurczaka ożyło na talerzu. Próbowało uciec

Mięso z kurczaka, które ożywione ucieka z talerza i krzyki przerażonych ludzi. Sceny w tej restauracji, można porównać tylko do horrorów o zombie.

Wideo od niedawna krąży w internecie. Przypadek opisał m.in brytyjski Mirror.

Kurczaki znane są ze swojej nieco makabrycznej strony, co może potwierdzić każdy rzeźnik. Niektóre próbują uciekać nawet po odcięciu głowy. Jeden żył tak 4 lata karmiony przez właściciela strzykawką. Przypadek jest dość dobrze udokumentowany. Można wierzyć lub nie. Podejmowano nawet próby naukowego wyjaśnienia fenomenu. Otóż za część motoryki u ptaków ma odpowiadać system nerwowy ulokowany poza głową, dlatego nawet bez niej są one w stanie przez pewien czas się poruszać. Ale żeby kawałki mięsa próbowały uciec z talerza? Tego jeszcze nie było.

Nie wiadomo kiedy ani gdzie dokładnie wykonano nagranie. W internecie zamieściła je amerykanka Rie Phillips. Spostrzegawczy internauci zwracają jednak uwagę na pałeczki widocznie w kadrze. Być może sceny rozegrały się w Azji, gdzie w luksusowych restauracjach ryby, ptaki i inne zwierzęta ubija się nieomal na oczach klienta i od razu przyrządza ich mięso. Coś w rodzaju wigilijnego karpia, który jeszcze przed chwilą pływał w wannie, a teraz w panierce podryguje na patelni. To chyba zdarzyło się w każdym polskim domu.

4 KOMENTARZE

  1. To nie kurczak tylko ryba jesli zabito ja tuż przed podaniem to moga wystepowac tego typu skurcze cos jak macki osmiornicy tez sie wiją momo ze nie żyje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here