Czy McDonald’s jest otwarty w trakcie epidemii koronawirusa? Można zamawiać, ale z ograniczeniami

Fani fast foodu pod złotymi łukami zadają sobie pytanie, czy mogą zamówić jedzenie w tracie trwającej epidemii koronawirusa. Po wprowadzeniu ograniczeń McDonald’s zmienił zasady funkcjonowania. Restauracje nadal jednak działają.

McDonald’s poinformował swoich klientów, że do odwołania nie będzie możliwości konsumowania w restauracji. W zależności od konkretnej restauracji, jedzenie można jednak zamówić poprzez McDrive i McDelivery.

“Od kilku tygodni monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Aby mieć pewność, że nasi goście i pracownicy są bezpieczni wdrożyliśmy dodatkowe środki ochronne i zalecenia służb sanitarnych. Opanowanie epidemii wymaga jednak dalej idących kroków, które zostały ogłoszone przez rząd. Rozumiemy to i zmieniamy formę obsługi gości w naszych restauracjach” – przekazał McDonald’s. “Wiemy, że to być może mniej komfortowe. Jednak wierzymy, że ta niedogodność jest niezbędna, aby sytuacja szybko wróciła do normy i abyśmy wkrótce mogli ponownie spotkać się w restauracjach McDonald’s”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here