Adam Małysz pochwalił się swoim przepisem na ogórki małosolne. „Dzielę się moim sekretem”

Mistrzowskie ogórki małosolne alla Adam Małysz teraz każdy może przygotować samodzielnie. Utytułowany skoczek podzielił się swoim przepisem. „Może powinny nazywać się małyszolne?” – proponują fani.

Adam Małysz dawno zakończył już karierę sportową, osiągając w swojej dyscyplinie właściwie wszystko. To nie oznacza, że wycofał się z życia publicznego. Sprawuje funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i podtrzymuje kontakt z fanami przez swoje media społecznościowe. Ostatnio prawdziwą furorę zrobiły jego posty na temat ogórków małosolnych. Mistrz przyrządza je osobiście.

– Lubicie ogórki małosolne? Dla mnie to najlepszy dodatek do letniego grilla… a nieskromnie dodam, że podobno bardzo dobrze wychodzi mi ich przyrządzanie – napisał Adam Małysz.

Ponieważ pod postem pojawiła się lawina reakcji, a także próśb o przepis, Adam Małysz postanowił podzielić się nim z fanami. – Dzielę się z Wami moim „sekretem” – dodał. Receptura wydaje się bardzo prosta, a jak wiadomo, takie ogórki wychodzą najlepsze, choć pojawia się w niej nietypowy składnik, czyli papryczka chili. Na pewno smakują super.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here